Kdo jsme?

Jsme tři kamarádi: Petr, Boris a Mozek. Společně tvoříme mladé herní studio otevřené nejrůznějším typům hráčů, kteří se nebojí na vlastní kůži zakusit dobrodružné momenty z české historie.

Toužíš ovládnout bývalé Valdštejnovo panství, Transsibiřskou magistrálu nebo odhalit tajné celosvětové spiknutí? Vítej v Palacký Games!

Pozn.: Naše hry vycházejí z dosud nerelizovaných herních projektů a systémů Františka Palackého, na kterých s námi pracuje jeho mozek - hlavní inženýr našeho studia. Ať žije!

Co nás baví?

Jsme spolužáci z DAMU a v divadle se dlouhodobě se věnujeme interaktivní práci s publikem. V některých našich inscenacích se dokonce divák stává hráčem. To nás přivedlo k deskovkám. Společný zážitek je pro nás stejně důležitý v divadle jako u karet.

Navíc když jsme se dozvěděli, že v Národním muzeu uchovávají mozek Františka Palackého, na který se tam jenom práší, neváhali jsme ani vteřinu a vydali se s čelovkami a se šperhákem do přísně střežených skladů muzea. Všichni slyšeli, že Palacký byl prý talentovaný historik... méně už se ví, že byl především geniální a nadčasový herní vývojář!

Hallo, tady Mozek!

"Zdar, jsem mozek Františka Palackého. Téměř sto padesát let jsem trčel v Národním muzeu. Hrál jsem šachy sám se sebou a přemýšlel, jestli se venku ještě nosí licousy. Jenže s tím je teď konec. S licousy i s tím pitomým muzeem! Šachy mě už fakt nebaví, mám jiné koníčky. Rybaření, sanskrt... Ale moje největší vášeň, pro kterou bych i zabjíel, je vytváření deskovek. Proto vzniklo Palacký Games. Jsem přesvědčen, že velkou hru národa českého nelze nehrát. Své velké myšlenky jsem ze své velké mozkovny přenesl do Velkého Manifestu Palacký Games."

Co o nás napsali?

Díky Palacký Games byl pro mě Brixen rájem na zemi.

- Karel Havlíček Borovský -

Na rande s Nerudou jsem prostě neměla čas, Palacký Games mě úplně pohltily! 

- Karolína Světlá -

O takovým adrenalinu, jaký jsme zažili u hraní Palacký Games, jsme si do té doby mohli jenom nechat zdát.

- bratři Mašíni -